29 Kasım 2015

12:27:30

Sponsor Reklam

Kanal : izle
Program :
Oyuncuları :

Bay Tahmin Detaylar

Pazar

01:45

29 Kasım

Bay Tahmin
Türkiye Süper Lig, İtalya Serie A, İngiltere Premier League, İspanya La Liga, Almanya Bundesliga ve Avrupanın diğer liglerinden takımların son durumu en ince ayrıntısına kadar Bay Tahminde ekrana geliyor. Maçların oynanacağı günkü hava durumundan, sakatlara ve moralsiz futbolculara kadar en ince detaylar bu programda...

Aşkların En Güzeli Detaylar

Pazar

03:15

29 Kasım

Aşkların En Güzeli
Arkalarında bir sır bırakarak, Adana’dan Ankara’ya göç eden, dört çocuklu Güneş ailesi, kaderin onlara hazırladığı sürprizlerden habersiz, yeni evlerine taşınma telaşı içindedirler.

Belgesel Detaylar

Pazar

07:15

29 Kasım

Belgesel
Birbirinden farklı konulara odaklanan belgesellere yer verilen kuşakta, Afrikanın vahşi doğasından, Mısırın gizemli dünyasına, Türkiyenin milli cennetlerinden, kutupların soğuk coğrafyasına kadar çok sayıda konu inceleniyor. Yeni dünyalara tanık olmak, sürekli keşfetmek ve öğrenmek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir fırsat...

Çizgi Film Kuşağı Detaylar

Pazar

08:15

29 Kasım

Çizgi Film Kuşağı
Çizgi Film kuşağında, çizgi film dünyasının ünlü yapımları ekrana getiriliyor. Her seferinde farklı maceraların ekrana geldiği kuşakta, çocuklar için fantastik dünyaların kapıları aralanmaya çalışılıyor. Çizgi film dünyasından klasik yapımların yanı sıra, yeni yapımlar da çocukların karşısına çıkıyor.

Güneri Cıvaoğlu ile Şeffaf Oda Detaylar

Pazar

08:45

29 Kasım

Güneri Cıvaoğlu ile Şeffaf Oda
Ekranların en çok beğenilen kültür-sanat programı Şeffaf Oda’nın konuğu muhteşem sesiyle Amsterdam’da Türk rüzgarı estiren Karsu Dönmez. Güneri Cıvaoğlu seçkin konuklarıyla sanattan siyasete, günlük yaşamdan genel kültüre geniş bir yelpazede yolculuğa çıkıyor.

Magazin 8 Detaylar

Pazar

10:00

29 Kasım

Magazin 8
Magazin 8, hiçbir yerde izleyemeyeceğiniz özel röportaj ve görüntüleriyle magazin dünyasının nabzını tutuyor.