24 Ekim 2014

14:16:56

Sponsor Reklam

Kanal : izle
Program :
Oyuncuları :

Tekrar Programlar Detaylar

Cuma

05:00

24 Ekim

Tekrar Programlar
TV8de gün içerisinde yayınlanan programların tekrarları ekrana geliyor.

Ver Fırına Detaylar

Cumartesi

04:45

25 Ekim

Ver Fırına
Burcu Esmersoy'un sunumuyla ekrana gelen programda, ünlü şefler Arda Türkmen ve Emel Başdoğan'ın karşısında en lezzetli pasta veya hamur işini yapmak için yarışacak olan yarışmacılar, tüm hünerlerini gösteriyor ve haftanın en iyisi olmaya çalışıyor. Haftaya 6 yarışmacı ile başlayan ''Ver Fırına''da, her gün değişik bir tarif ile yarışan isimler, birer birer eleniyor ve Cuma günü haftanın birincisi belli oluyor.

Aramızda Kalmasın Detaylar

Cumartesi

03:30

25 Ekim

Aramızda Kalmasın
Tuba Ünsal, Funda Özkalyoncuoğlu ve Jess Molho, gazetelerin magazin gündemini ekrana taşıyor. Sanatçıların konser çalışmalarından albümlerine, sahne kulislerinden özel hayatlarına kadar tüm merak edilenler ekrana taşınıyor.

Aileler Yarışıyor Detaylar

Cumartesi

02:30

25 Ekim

Aileler Yarışıyor
Eğlence ve heyecan dolu yarışma programı Aileler Yarışıyor her gün iki farklı aileyi konuk ediyor. Ailesine güvenen programa katılıyor ve sorulan soruya en popüler cevapları veren yarışmayı kazanıyor.

Tüylü Bela (Furry Vengeance) Detaylar

Cuma

13:30

24 Ekim

Tüylü Bela (Furry Vengeance)
Gayrimenkul işinde çalışan Dan Sanders, doğal ortamda yaşayan hayvanların hayatlarını tehdit edecek bir projeye imza atar. Bu projede orman alanları kullanılarak yaşam alanı oluşturulması amaçlanmaktadır. Fakat bu proje, ormanda yaşayan tüylü dostların hiç hoşuna gitmez. Sanders, bu akıllı yaratıkların intikam planlarıyla uğraşmak zorunda kalacaktır.

Casper (Caspers Scare School) Detaylar

Cuma

07:15

24 Ekim

Casper (Caspers Scare School)
Sevimli hayalet Casper’ı yeni bir görev beklemektedir: Ürkütücü yanını ortaya çıkarmak ve insanları korkutmak! Bu da dünyanın en dost canlısı hayaleti için çok zor olacaktır. Korku Okulu’nun sevimli öğrencisi Casper ne kadar çalışırsa çalışsın, kendisine benzeyen iyi niyetli arkadaşları gibi, bir türlü bunu becerememektedir. Artık Casper ve arkadaşları için öncelik sadece başlarını derde sokmamaya çalışmaktır…