28 Temmuz 2014

15:20:12

Sponsor Reklam

Kanal : izle
Program :
Oyuncuları :

Şeref Madalyası Detaylar

Pazartesi

17:00

28 Temmuz

Şeref Madalyası
Kaçırılan bir CIA ajanını kurtarmak için planlanan bir operasyonda, Amerika’yı 11 Eylül’den bu yana gerçekleşebilecek en büyük felaketin beklediği anlaşılır. Bahriye komandolarından oluşan bu özel timin operasyonu, masum insanları kurtarmak ve adaleti sağlamak için büyük savaşa dönüşür. Act of Valor, baş döndüren dövüş sahneleri, en yeni savaş teknolojileri ve heyecan verici aksiyonu ile sinema severlerin beğenisine sunuluyor.

Aşk Yönetimi Detaylar

Pazartesi

22:30

28 Temmuz

Aşk Yönetimi
Sue Claussen, disiplinli ve aşırı düzenli bir hayatı olan bir kadındır. Bir gün iş için geldiği motelde Mike Cranshaw ile tanışır. Mike, Sue’nun tam tersine ailesinin Arizona’da ortak işlettiği bu otoyol motelinde çalışan, amaçsız bir hayalperesttir. Birbirlerine bu kadar zıt olmalarına rağmen Mike, götürdüğü bir şişe şampanya ile Sue ile iletişimin yollarını arar. İş gezisi bitip geri dönen Sue’yu bir sürpriz beklemektedir. Sue’nun hayatında böyle süprizlere yer olmasa da Mike onun hayatından çıkmaya hiç niyetli değildir.

Özge İle Güzel Bir Gün Detaylar

Salı

06:00

29 Temmuz

Özge İle Güzel Bir Gün
Özge Uzun her gün alanında başarılı sağlık uzmanlarını, birbirinden değerli konuklar ile sevilen sanatçıları evlerinize getiriyor. Ayrıca sevilen sanatçı Zeliha Sunal her Pazartesi ''Püf Noktalar'' bölümü ile izleyicilerle hayatı kolaylaştıracak püf noktaları paylaşıyor.

Yükselen Sözler Detaylar

Salı

00:30

29 Temmuz

Yükselen Sözler
Erdem Uygan, özel konukları ile içinde bulunduğumuz Ramazan ayının ve manevi değerlerimizin önemine değinecek, konuklarıyla tadına doyulmaz sohbetlere imza atıyor.

Zombieland Detaylar

Pazartesi

03:15

28 Temmuz

Zombieland
Zombilerin istilâ ettiği bir dünyada hayatta kalmanın bir yolunu bulan iki adam... Columbus, tam bir korkaktır ama zombiler tarafından yenilmeği de kendine yakıştıramaz. Tallahassee ise zombi avlayan sert biridir. Wichita ve Little Rock’le güçlerini birleştirdiklerinde, birbirlerine muhtaç olmanın mı, zombilere teslim olmanın mı daha kötü olduğuna karar vereceklerdir.

Batman Detaylar

Pazartesi

16:45

28 Temmuz

Batman
Blue Beetle, Plastic Man, Aquaman, Green Arrow ve diğer DC Çizgi kahramanları bu defa da Batman’in yardımına koşuyor. Her ne kadar ondan farklı yöntemleri ve kişilikleri olsa da Batman’in arkadaşları, Gotham’ı koruma görevinde ona yardım edeceklerdir.

20:00

İstila

20:00

Vikingler