29 Ağustos 2014

17:00:27

Sponsor Reklam

Kanal : izle
Program :
Oyuncuları :

Flashpoint Detaylar

Cumartesi

01:45

30 Ağustos

Flashpoint
SRU (Strategic Response Unit), diye adlandırılan, yaşamlarını diğerlerinin yaşamları uğruna feda eden, rehine durumlarında ve bomba imha olaylarında işbaşında olan özel eğitilmiş bir polis ekibinin yaşamları etrafında dönen hikayeler anlatılıyor...

Söyle Söyleyebilirsen Detaylar

Cumartesi

02:30

30 Ağustos

Söyle Söyleyebilirsen
Eğlence ve rekabetin bir arada olduğu programda, yarışmacılar iki grup halinde yarışıyor. O Ses Türkiye yarışması ile sevdiğimiz isimlerin üçerli takımlar halinde rekabet edeceği Söyle Söyleyebilirsen’de yarışmacılar kelime veya notalarla şarkı bulmaya çalışıyor. En çok şarkı bulan ekip günün kazananı oluyor.

Aramızda Kalsın Detaylar

Cumartesi

03:15

30 Ağustos

Aramızda Kalsın
Magazin dünyasının deneyimli ismi Salih Keçeci ve sevilen köşe yazarı Pelin Çini gazetelerin magazin gündemini ekrana taşıyor. Sanatçıların konser çalışmalarından albümlerine, sahne kulislerinden özel hayatlarına kadar tüm merak edilenler ekrana taşınıyor.

Özge İle Güzel Bir Gün Detaylar

Cumartesi

04:45

30 Ağustos

Özge İle Güzel Bir Gün
Özge Uzun her gün alanında başarılı sağlık uzmanlarını, birbirinden değerli konuklar ile sevilen sanatçıları evlerinize getiriyor. Ayrıca sevilen sanatçı Zeliha Sunal her Pazartesi “Püf Noktalar” bölümü ile izleyicilerle hayatı kolaylaştıracak püf noktaları paylaşıyor.

Teksus Detaylar

Cumartesi

06:15

30 Ağustos

Teksus
Rahşan Gülşan’ın sunduğu Teksus, dijital dünyanın yeni ürünleri ve teknoloji dünyası ile ilgili haberlerle birlikte, yeni araç modellerinin test sürüşleri, kişisel kullanıcı deneyimleri ve konukların yorumları ile izleyicilere renkli dakikalar yaşatıyor.

Dünya Listeleri Detaylar

Cumartesi

10:45

30 Ağustos

Dünya Listeleri
Ekranların en genç, en dinamik ve en deneyimli ekibi tarafından hazırlanan Dünya Listeleri, dünya müziğinin nabzını tutuyor. Amerika ve İngiltere başta olmak üzere dünyanın müzik listelerini mercek altına alan program, her hafta farklı başlıklarla işleniyor. Programda bu hafta dünyanın en büyük gruplarından The Rolling Stones’un müzik ve kariyer öyküsü ekrana geliyor.