25 Ocak 2015

14:11:57

Sponsor Reklam

Kanal : izle
Program :
Oyuncuları :

Sherlock Holmes: Gölge Oyunları Detaylar

Pazartesi

00:15

26 Ocak

Sherlock Holmes: Gölge Oyunları
Dünyanın en ünlü ve zeki dedektiflerinden Sherlock Holmes ve ortağı Dr. Watson bu sefer Londra’nın dışına çıkarak Fransa, Almanya ve İsviçre’ye yol alacakları yeni ve tehlikeli bir maceraya sürükleniyorlar. Onlardan hep bir adım önde olan kurnaz ve vicdansız Profesör Moriarty ise büyük bir laneti değiştirecek planların peşindedir.

Pazar Magazin Detaylar

Pazartesi

04:00

26 Ocak

Pazar Magazin
Sunucu Irmak Atuk tv8 izleyicilerinin evlerine konuk oluyor ve pazar sabahlarına keyif katıyor. Ünlülerin evlerine de ziyarette bulunulan programda, doyulmaz kahvaltı sohbetleri, ailece keyifle izlenebilecek Türkiye’nin magazin haberleri ekrana geliyor.

100 Kişiye Sorduk Detaylar

Pazartesi

05:30

26 Ocak

100 Kişiye Sorduk
Sunuculuğunu Atalay Demirci’nin yaptığı 100 Kişiye Sorduk programında; her bölümde üç grup yarışmacı yarışıyor. Karşılaşan ilk iki grupta kazanan takım, üçüncü grupla yarışma şansı yakalıyor. Yarışan bu iki gruptan 200 puanı geçmeyi başaran küçük ödüllerin sahibi oluyor. Yarışmada üç kere kazanan grup ise büyük ödülü kazanmak için mücadele ediyor.

Disney Kuşağı Detaylar

Pazartesi

06:40

26 Ocak

Disney Kuşağı
Walt Disney dünyasının sevilen karakterlerinin birbirinden komik ve heyecanlı maceraları sizin için ekrana geliyor.

Aile Doktoru Detaylar

Pazartesi

07:30

26 Ocak

Aile Doktoru
Prof. Dr. Cihan Aksoy ve Nur Tuğba Algülün sunduğu programda, konusunda uzman hekim ve konuklarla, sağlıklı ve mutlu yaşamın sırlarını, tıptaki son gelişmeleri, hastalıklar ve tedavi yöntemlerini, kısacası sağlık konusunda merak edilen her şeyi ve en doğru bilgileri öğreneceksiniz.

Magazin 8 Detaylar

Pazartesi

08:45

26 Ocak

Magazin 8
Magazin 8, hiçbir yerde izleyemeyeceğiniz özel röportaj ve görüntüleriyle magazin dünyasının nabzını tutuyor.